Shenzhen GSD Tech Co., Ltd.
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Eric

Telefon numarası : +8613880489901

Free call

Güzellik ekipmanı veya tıbbi güzellik, insan kolajeninin aktivitesini aşar mı?

September 24, 2021

hakkında en son şirket haberleri Güzellik ekipmanı veya tıbbi güzellik, insan kolajeninin aktivitesini aşar mı?

Yaşlanma karşıtı tıbbi güzellik ürünleri ve yaşlanma karşıtı güzellik cihazları, kolajen üretimine rehberlik etme etkisine sahiptir ve aşırıya kaçmaz.

 

"Tıbbi bir güzellik projesi veya bir güzellik enstrümanı yaptıktan sonra, önümüzdeki birkaç on yılda kolajeni yavaş yavaş tüketeceği" bir durum olmayacak.

 

Genel olarak kolajen, yüzün sıkı, dolgun ve elastik olduğu 18 yaşında en yüksek zirveye ulaşır.20 yaşından sonra kolajen üretim miktarı giderek yavaşlayacaktır.25 yaşından sonra kolajen kaybı miktarı artacak ve üretim yavaşlayacak, kırışıklıklar ve yüzde çökmeler oluşmaya başlayacaktır..Fasya tabakası da yavaş yavaş gevşedi ve sarkma sorunları ortaya çıkmaya başladı.Bu yüzden insanların yaşlanmayla savaşmak istemelerinin nedeni budur ve başlangıç ​​noktası kolajen üretimini ve yüz gerdirmeyi teşvik etmektir.

 

Ultrasonik bıçak, heatmaggi, ısı kaldırma, radyo frekansı vb. gibi tıbbi güzellik ürünleri, yüzü etkili bir şekilde gençleştirebilir.Farklı projelerin etki döngüsü farklıdır.Sıcak Maggie'yi yakın zamanda alın, operasyondan 6 ay ile 1 yıl sonra en iyi etkiyi elde edecek ve ardından yavaş yavaş orijinal kolajenini tüketmeye başlayacaktır.

 

Muhtemelen bu süreç:

Kollajen kaybı → projeden sonra → kolajen üretimi daha fazla olur ve kayıp yavaşlar → 1-2 yıl sonra yaşla birlikte kolajen yavaş yavaş kaybolur

 

Herkes kolajen kaybını kabul etmelidir.Medikal güzellik projeleri ve enstrümanları, kolajen üretimine yardımcı olmak için, kaybı sürecinde üretimi daha hızlı ve daha yavaş hale getirmek için kullanılır.

 

Bu nedenle kredili mevduat hesabı sorunu yoktur ve kaybı önleyebilecek bir durum söz konusu değildir.

 

Güzellik enstrümanı bu konudaki medikal güzellik projesi ile aynıdır.Sizi çok genç yapmaz, daha hızlı yaşlanmanıza neden olmaz, kolajeninizi fazla çekmez, sadece yüzünüzü (veya vücut cildinizi) daha hızlı yaşlandırır.Yavaş, etkili dönemde yüzü daha sıkı ve genç yapacaktır.

 

Yazar: Mua Küçük Canavar

ilgili bağlantı: https://www.zhihu.com/question/430536843/answer/1588370676

 

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin