Shenzhen GSD Tech Co., Ltd.
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Eric

Telefon numarası : +8613880489901

Free call

Kadınlar neden kolajenden hoşlanır? Cazibesi nedir?

March 8, 2021

hakkında en son şirket haberleri Kadınlar neden kolajenden hoşlanır? Cazibesi nedir?

Herkesin kolajen takviyesi yapması gerekir.Kolajenin işlevleri nelerdir?

① Nemlendirici: Kolajen hidrofilik bir doğal nemlendirme faktörü içerir ve üçlü sarmal yapı nemi güçlü bir şekilde hapsederek cildi her zaman nemli ve esnek tutar!

② Beslenme: Aktif kollajen, cilde güçlü bir geçirgenliğe sahiptir.Stratum corneum yoluyla deri epitel hücreleri ile birleşebilir, cilt hücrelerinin metabolizmasına katılabilir ve bunları iyileştirebilir ve ciltteki kolajen aktivitesini güçlendirebilir.Stratum corneum nemi ve lif yapısının bütünlüğünü koruyabilir, cilt hücrelerinin yaşam ortamını iyileştirebilir ve cilt dokularının metabolizmasını teşvik edebilir, kan dolaşımını artırabilir ve cildi nemlendirme amacına ulaşabilir.

③ Cilt aydınlatma: Cildin parlaklığı su içeriğine bağlıdır ve kollajenin iyi su tutma kapasitesi cildi nemli ve parlak hale getirerek sağlıklı bir ışıltı verir.

④ Sıkılaştırma: Kolajen cilt tarafından emildiğinde, cildin gerginliğini arttırmak, cilt gerginliği oluşturmak, gözenekleri azaltmak ve cildi sıkı ve elastik hale getirmek için cildin dermisi arasını doldurur!

⑤ Kırışıklık Karşıtı: Dermisteki dolgun kollajen tabakası, cilt hücrelerini destekler, gevşetici pürüzlü çizgilerin ve ince çizgilerin azaltılmasının etkisini elde etmek için nemlendirme ve kırışıklık bastırmanın etkilerini bir araya getirir!

⑥ Onarım: Aktif kollajen doğrudan cildin alt tabakasına nüfuz edebilir ve çevresindeki dokularla iyi bir afiniteye sahiptir.Hücrelerin kolajen üretmesine ve cilt hücrelerinin normal büyümesini teşvik etmesine yardımcı olabilir.Aynı zamanda aktif kollajenin kendisi de antienflamatuvar ve cilt yenileme etkilerine sahiptir.

 

Kolajenin önemli rolü, yaşlanma karşıtı amaçlar için vazgeçilmez doğasını belirler.Bu nedenle piyasada bununla ilgili çeşitli cilt bakım ürünleri bulunmakta ve kolajen maskeleri, kremler, göz kremleri, esanslar gibi bir dizi ürün yaygın olarak kullanılmaktadır.Kadın kullanıcılar tarafından tercih edilen, hepsi üründe bulunan kolajeni ciltteki kaybolan kolajeni yenilemek için kullanmak istiyor, böylece cilt sıkı ve parlak bir duruma geri dönebiliyor.

 

Bununla birlikte, aslında, sadece cilt bakım ürünlerinde bulunan kolajene güvenmek, cildin kolajeni doğrudan emmesine ve yenilemesine izin veremez.Sonuçta, cilt bakım ürünleri yalnızca cilt yüzeyine etki edebilir ve cildin altına gerçekten nüfuz edemez çünkü etkisi hala belirgin değildir.Cildin gerçekten kolajen dolgunluğunu geri kazanmasını istiyorsanız, cildin vücuttaki doğal kolajen yenilenmesini gerçekleştirmesi, böylece cildin içten dışa doğru, pürüzsüz, sıkı bir şekilde eski haline dönebilmesi gerekir. ve elastik.

 

550-1.jpg

 

DEESS Home Mikro Akım Göz Cihazı, mikro akım yoluyla kolajen yenilenmesini destekleyen bir güzellik cihazı ve güzelleşmenizi ve gençleşmenizi sağlayan bir güzellik cihazıdır.

 

DEESS Home Mikro Akım Göz Cihazı neden kolajenin doğal yenilenmesini teşvik edebilir?Çünkü yüz kası kasılmasını uyarmak, kas gerginliğini iyileştirmek, hücre işlevini etkinleştirmek, kolajenin doğal yenilenmesini teşvik etmek, lifli dokuyu etkili bir şekilde onarmak, cilt elastikiyetini geri kazanmak ve yüz kontur şekillendirme, cildi sıkılaştırmak ve ince çizgileri azaltmak için mikro akımı kullanabilir.Beyazlatma ve nemlendirme etkileri, cildin gerçek kolajen yenilenmesini sağlamak için derinlemesine ve kapsamlı bir şekilde hücre yenilenmesinden başlamasına izin verir.

 

Aynı zamanda, mikro akım orbikülaris oküli kasının hareketini uyarabilir, kan dolaşımını ve lenfatik dolaşımı hızlandırabilir ve azalan koyu halkaların, tek bantların ve göz çizgilerinin etkilerini elde edebilir.

image.png

Böylesine pratik bir güzellik cihazı, sadece cilt kolajeninin doğal yenilenmesini desteklemekle kalmaz, aynı zamanda koyu halkaları ve göz çizgilerini hızla ortadan kaldırmanıza yardımcı olur ve gevşek cildi, donuk ten, göz çizgilerini ve boyun çizgilerini kolayca çözer.Cilt problemlerinin cildinizin yeniden parlamasını bekleyin.

 

QQ截图20170619095802.jpg

QQ截图20170619095818.jpg

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin