Shenzhen GSD Tech Co., Ltd.
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Eric

Telefon numarası : +8613880489901

Free call

GSD 2021, Yeni Yolculuk, Yeniden Başlayın

January 1, 2021

hakkında en son şirket haberleri GSD 2021, Yeni Yolculuk, Yeniden Başlayın

2020 yılında salgının etkisiyle herkesin yaşam planları sekteye uğradı ve herkesin planları ileri geri itilmek zorunda kaldı.Başlamak üzere olan 2021 yılına kadar itildiler ve tam olarak tamamlanamadılar.

Bu yıl hayatın zirvesine tırmanmamızı engellemiş olsa da, bizi hiçbir zaman şevk dolu, zorluklardan korkmayan, çalışkan bir kalpten alıkoymayacaktır.

image.png

Yirmi yıllık gençliğine ve yirmi yıllık yoğun çalışmasına kadar uzanan GSD, özgün niyetleriyle ustalık yaratmış, profesyonellikle kaliteyi ortaya koymuş, inovasyonla parlaklığa ulaşmıştır!Geçtiğimiz yirmi yılda, GSD çalışanları çok çalışarak, orijinal özlemlerine ve misyonlarına sadık kalarak, ekipmanın yabancı ithalata daha bağımlı olduğu ve tüketicilerin ithal ürünlere daha fazla güvendiği fikrini kırdı, tıbbi güzellik teknolojisinin yerelleştirilmesini fark etti, ve tıbbi güzellik endüstrisindeki en etkili markalardan birini başarıyla yarattı!

image.png

2021, GSD'nin kuruluşunun 20. yıl dönümü!2001'den 2021'e kadar her şey değişiyor ve büyüyor.GSD, endüstrinin ön saflarında yürümektedir ve uluslararası medikal estetik endüstrisinde başarılı bir şekilde yeni bir ölçüt oluşturmuştur.GSD, geçtiğimiz 20 yılda teknolojinin gücünü kullanarak teknolojinin gücünü kullanarak her hücreye, cildin her santimine ve her dokuya güzelliğin özünü sızlatarak, teknolojiyle güzel bir yaşam elde etme konusunda ısrar etti.

20 yıllık kaliteli dövme

Şirket, 20 yıldır sektöre derinlemesine dahil olmuştur ve GSD inanılmaz başarılar elde etmiştir.GSD, tüm proje döngüsü boyunca tıp, biyoloji, fizik ve diğer disiplinlerde küresel uzmanları, profesörleri ve klinisyenleri işe almıştır.GSD, mükemmel ürün kalitesi ve profesyonel teknik ekibi ile birçok sertifika ve ödül kazanmıştır.Bu ödüller, GSD'yi tıbbi güzellik endüstrisinin ön saflarında yer alıyor.

Küresel senkronize teknoloji, sağlıklı ve modaya uygun güzellik yaşam tarzları sağlamayı amaçlayan eksiksiz bir güzellik hizmeti olarak GSD, yalnızca bilimsel araştırma ve inovasyon yeteneklerinde sektöre liderlik etmekle kalmaz, aynı zamanda cilt lazer güzellik departmanlarını ve teknoloji güzellik kulüplerini de kapsar.Yurt içinde birden fazla sayıda binden fazla düz terminal işletme mağazası bulunmakta olup, yurtdışında çok sayıda şubesi ve cilt lazer araştırma merkezleri bulunmaktadır.

Çin'deki tıbbi estetik endüstrisine dahil olan en eski şirketlerden biri olan GSD, her zaman akademik forumlara katılmış ve en son bilgiler, yeni teknolojiler ve yeni gelişmeler hakkında birçok uzman ve estetik meraklıları ile derinlemesine yorumlar ve tartışmalar yürütmüştür. medikal estetik endüstrisi.20 yıldır GSD, ürün araştırma ve geliştirmenin dünyanın ileri teknolojisiyle uyumlu olmasını sağlamak için dünyanın önde gelen hammadde tedarikçileri ve en yetkili teknoloji araştırma ve geliştirme kurumları ile işbirliğine her zaman bağlı kalmıştır.

* ayak seslerimiz tüm dünyada *

image.png

image.png

image.png

image.png

20 yıllık güce tanık

GSD, güzellik arayanların yurtdışına çıkmadan uluslararası medikal estetik hizmetlerinden yararlanabilmeleri için uluslararası stratejik vizyonu, birinci sınıf teknolojiyi tanıtan, dünyanın en iyi tıbbi estetik kaynaklarını entegre eden yenilikçi hamleleri ile her zaman ön planda olmuştur.Pek çok GSD projesi FDA, CFDA, CE ve diğer sertifikaları alarak endüstrinin uluslararası birinci sınıf seviyesine ulaştı.Yerli ve yabancı birinci basamak cilt tıbbi güzellik uzmanlarıyla işbirliğine bağlı kalın, üstün teknolojiyle endüstriye liderlik edin, zanaatkarlık ve erdemle endüstri kriterlerini belirleyin, endüstri etkisini hızlandırmak için gücü kullanın ve Çin'in tıbbi güzellik endüstrisinin "daha sağlıklı, daha güvenli" olmasını sağlayın. ve daha standart hale getirilmiş "Sürdürülebilir kalkınma, GSD'nin gerçek cazibesini topluma gösterir.

image.png

Güzellik endüstrisinin gelişimine öncülük eden teknoloji odaklı

Ekonominin, kültürün vb. Çok boyutlu entegrasyonu ile Çin halkının estetiği de tekilden çoğul hale geldi.GSD, kapsayıcı, açık ve kapsayıcı bir tavırla geleneksel oryantal estetik ve teknolojik yenilik kavramına dayanmaktadır ve insan vücudunun güzelliğini doğrudan korumak, onarmak ve yeniden şekillendirmek için invazif olmayan, cerrahi olmayan tıbbi yöntemleri savunmaktadır. Çin halkının estetiğine yön veren rüzgar gülü.

image.png

2021, GSD'nin ötesinde bir yıl ve yeni bir yolculuğun başlangıç ​​noktası

20 yıllık sürekli yenilik ve 20 yıllık kalitenin sebebi sayısız güzel yüzler yarattı.Yirmi yıldır tanınıyoruz, tanınıyoruz ve güveniliyoruz.Yirmi yıllık sıkı çalışma, yeniden başlamayı asla unutmadan.GSD'nin 20 yılında, sadece güzellik değil, aynı zamanda sosyal sorumluluk, tıbbi güzellik endüstrisinin gelişimini teşvik ediyor ve sayısız harika hayatlar yaratıyor.Gelecekte GSD, daha fazla beklenti ve sorumluluk üstlenecek, tüketicilere daha iyi hizmetler sunacak ve medikal estetik endüstrisinin yükselişi için çaba gösterecektir.Gelecekte GSD, sağlıklı, güzel ve modaya uygun olanların yaratıcısı olmaya ve yeni bir parlaklığa ulaşmaya odaklanmaya devam edecek.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin