Shenzhen GSD Tech Co., Ltd.
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Eric

Telefon numarası : +8613880489901

Free call

Bir tüy alma cihazı satın aldınız ve bu konuda pek bir şey bilmiyor musunuz?

December 30, 2020

hakkında en son şirket haberleri Bir tüy alma cihazı satın aldınız ve bu konuda pek bir şey bilmiyor musunuz?

image.png

(Çok uzun saçlara sahip olmak nasıl bir deneyimdir)

 

Özellikle yazlık şortlar, etekler, kolsuz tişörtler ve kombinezonlar ... hepsi şişkin yıldızların denemeye cesaret edemeyeceği acılardır.

Tıraş bıçakları, epilasyon kremi, balmumu vb. Gerçekten acil sonuçlardır, ancak kıl kökleri hala orada olduğu sürece, küçük siyah kirli sakal iki veya üç gün içinde tekrar ortaya çıkacaktır.Epilasyon için hastaneye gitmek, onbinlerce pahalı fiyat ve herkes bunu karşılayamaz.

 

Ama şimdi, yukarıdaki sorunlar çözüldü, bu süper uygun fiyatlı evde tüy alma cihazı size yardımcı olabilir!

 

Lazer epilasyon, tıp camiası tarafından tanınan tek etkili ve kalıcı epilasyon yöntemi olduğu söylenebilir.Seçici ışık ve ısı sayesinde saç kökündeki melanin enerjiyi emer, saç kökünü yok eder ve ardından saç dökülerek kökünden kurtulur.

Aynı prensip, nispeten güvenli 400 ~ 1100 nm dalga boyuna sahip IPL darbeli ışık kullanan ev tipi tüy alma cihazları için de geçerlidir.Aynı zamanda, flaş portunun filtresi gereksiz dalga boylarını kesebilir ve cilt tahrişini azaltabilir.

Epilasyon için kullandığınızda, hastanede epilasyonda yanma hissi yaşamazsınız, bunun yerine çok hafif bir his olur.

 

image.png

image.png

 

Tüy alma etkisi, ilk kullanımda çok belirgindir.

 

image.png

 

Uzun süreli kullanım, epilasyonun etkisini koruyabilir, vücut tüyleri gittikçe azalır, yeni çıkmış saçlar olsa bile, ince ve seyrek olur, rengi çok açık ve hafif olur ve kıl olmaz hiç.Kombinezonlar, kısa etekler ve şortlar rahatlıkla giyilebilir ve koltuk altları, kollar ve baldırlar da cesurca sergilenir!Tatile çıkın, vücut kılları sıkıntısı yok, güzel mayolar giymek ve güzel fotoğraflar çekmek için özenli isteğinizi tatmin edin!

Bu evde tüy alma cihazı CE, ROHS, 3C, CNAS, CMA ve diğer kurumların yetkili sertifikasyonunu geçmiştir, böylece güvenle kullanılabilir.Kılavuzdaki adımları izleyin ve güvenli çalışmaya dikkat edin.Bir aydan kısa bir süre içinde, sizi yıllarca rahatsız eden vücut kılları gözle görülür bir şekilde yok olacaktır.

 

Aynı zamanda, ayarlanabilir 5 yoğunluk seviyesi vardır.İlk kullanım için seviye 2 ile başlanması ve kademeli olarak adapte edildikten sonra seviyenin yükseltilmesi tavsiye edilir.

 

image.png

Aynı zamanda küçüktür ve tek elle tutulabilir.Kızların tek elle saçlarını alması uygundur ve çantaya kolayca konulabilir.Seyahat ederken yer kaplamaz.

Hoşuna gidenler acele edin ve kendinize bir tane alın!Önümüzdeki baharda yine güzel etek giyebilirsiniz!

image.png

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin